Купити жорсткий корсет з динамічною фіксацією попереково-крижового відділу "Star Brace Dynamic Fix", SD 104, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити жорсткий корсет з динамічною фіксацією попереково-крижового відділу "Star Brace Dynamic Fix", SD 104, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити жорсткий корсет з динамічною фіксацією попереково-крижового відділу "Star Brace Dynamic Fix", SD 104, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити жорсткий корсет з динамічною фіксацією попереково-крижового відділу "Star Brace Dynamic Fix", SD 104, Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Жорсткий пояс для спини з динамічною фіксацією попереково-крижового відділу "Star Brace Dynamic Fix", SD 104, Orliman, (Іспанія)

Артикул: SD104

Ціна: 11899 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Широкий корсет стабілізує хребет в анатомічно правильному положенні. За рахунок компресійного впливу на пропріорецептори корсет рівномірно розподіляє навантаження на попереково-крижовий відділ. Ортопедична конструкція корсету нормалізує тонус м’язових тканин, стимулює мікроциркуляцію в попереково-крижовому відділі, знижує запальні процеси.

Характеристики:

Тип: Попереково-крижовий

Колір: Чорний

Виробник: Orliman

Розмір: 1, 2, 3, 4

Країна виробника: Іспанія

Загальна висота: 23 - 38 см

Особливості:

Посилений попереково-крижовий пояс з функцією динамічної фіксації і розвантаження хребта. Конструкція виробу спроектована унікальним способом, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження, стабілізуючи хребет, при цьому не створюючи дискомфорту. Виріб має термопластиковий модуль й абдомінальну пластину. Таке поєднання дозволяє більш ефективно зафіксувати поперековий відділ хребта в гострий період або після оперативного лікування. Корсет укомплектований знімними модулями, що дозволяє використовувати його і міру динаміки і реабілітації. Висота виробу – 38 сантиметрів, що дозволяє зафіксувати нижній грудний відділ.

Переваги

 • Особлива система стяжок – технологія для фіксації та створення компресії в поясниці.
 • Напівжорсткий матеріал всієї конструкції завдяки інтеграції по всій довжині корсета  Velour.
 • Гіпоалерненний внутрішній шар, що гарно пропускає повітря, поглинає надлишок вологи.
 • Спеціальна антибактеріальна обробка Thermy-tex, попереджає виникнення неприємного запаху й розвитку патогенних мікроорганізмів під корсетом.
 • Для жорсткої фіксації поперекової зони в конструкцію входить термопластиковий модуль з охопленням по всьому периметру в області попереку та талії, а для напівжорсткої фіксації термопластикова пластина.
 • Абдомінальна захисна пластина для посилення стабілізації під час руху і підтримки нижньої частини живота.
 • Всі елементи мають м’яке, бавовняне, знімне покриття в області контакту зі шкірою.

Призначення

 • Період відновлення після операцій, травм.
 • Жорстка підтримка під час болю, як частина консервативного лікування.
 • Використовують люди з обмеженими можливостями, яким складно втримати хребет.
 • Компресійні переломи, забиття.

Купити бандажні пояс для спини в онлайн-магазині «Засоби реабілітації». Він містить понад сто фіксаторів спини, всі вони сертифіковані, перевірені практикою. Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви без проблем зможете підібрати якісний пояс, з огляду на проблему, потрібний розмір, колір і індивідуальні побажання. Ми працюємо, щоб Ваше життя стало комфортніше. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж протигрижевий паховий (ліво-, або правосторонній) арт. 350 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

679 грн.

Бандаж протигрижевий паховий (ліво-, або правосторонній) арт. 350 Toros (Україна)

Купити бандаж протигрижевий паховий (ліво-, або правосторонній) арт. 350 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Локальна компресія області пахового і стегнового кільця. Підтримка в чоловіків пахової, а в жінок стегнової грижі.