Купити Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж підтримуючий для підняття важких предметів арт. 216 Toros (Україна)

Артикул: 216

Ціна: 1342 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Захищає хребет від травм і зайвих навантажень. Плечові лямки "нагадують" прийняти правильне положення спини при піднятті важких предметів. Мікропори матеріалу "сітка" забезпечують необхідні повітре- і вологопроникність, відведення тепла і поту.

Характеристики:

Матеріал: Поліефір,Латекс

Виробник: Toros-Group

Розмір: 1, 2, 3, 4, 5

Тип: Для спорту

Країна виробника: Україна

Висота: 24 см

Особливості:

Сучасність змушує витримувати постійне навантаження на опорно-руховий апарат, які призводять до виникнення болю в суглобах та хребті людини. Біль обмежує рух, викликають спазми м’язів й призводять до хронічних хвороб. Саме тому фахівці рекомендують носити бандажі попереково-крижового відділу та корсети для підняття вантажу.

Дія:

Захищає хребет від травм і зайвих навантажень. Плечові лямки "нагадують" прийняти правильне положення спини при піднятті важких предметів. Мікропори матеріалу "сітка" забезпечують необхідні повітря- і вологопроникність, відведення тепла і поту.

Призначення:

Помірна фіксація попереково-крижового відділу хребта і передньої черевної стінки у людей, що виконують важку роботу, а також роботу, пов'язану з підняттям важких предметів.

Рекомендації:

Носіння підтримуючих бандажів зміцнює м'язи спини, усуває болі, знижує навантаження на хребет при вікових змінах. Рекомендовано особам, діяльність яких пов'язана з великими фізичними навантаженнями (вантажники, спортсмени).

Схожі товари:

Вам може сподобатись: