Особливості іммобілізації шийного відділу хребта, шийний ортез СС-05 TM Doctor Life, шийний бандаж купити на сайті Orto-med.com.ua Головотримач шанца СС-05 TM Doctor Life, шийний комір купити на сайті Orto-med.com.ua Комір шанца як підібрати розмір, комірець на шию СС-05 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Комірець на шию СС-05 TM Doctor Life, комірець шанса купити в україні на сайті Orto-med.com.ua Комір шанца при шийному остеохондрозі СС-05 TM Doctor Life, замовити комір шанца на сайті Orto-med.com.ua
Особливості іммобілізації шийного відділу хребта, шийний ортез СС-05 TM Doctor Life, шийний бандаж купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Головотримач напівжорсткий СС-05 ТМ Dr.Life

Артикул: СС-05

Ціна: 989 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Шийний комірець покликаний оберігати шию людини, адже це найрухливіша частина хребта, яка при цьому має слабкий м'язовий корсет, і тому вона дуже часто зазнає пошкоджень. Головотримач СС-05 має багато переваг.

Характеристики:

Виробник: Doctor Life

Розмір: S, M, L, XL

Колір: Бежевий

Країна виробника: Україна

Вид: Головотримач

Особливості:

Комірець шанца - ортопедичний медичний виріб, який фіксує шийний відділ хребта. Основне його призначення полягає в лікуванні і профілактиці травм і захворювань (з врахуванням хронічних) в цій ділянці тіла, оскільки пристосування забезпечує спокій і тепло, які сприяють зменшенню болю і швидшому одужанню.

Головотримач шанца має комфортну анатомічну форму. Виріб виконаний з м’якого гіпоалергенного матеріалу, який забезпечує здоровий мікроклімат, позбавляє від дискомфорту при постійному використанні.

Шийний бандаж використовують для стабілізації шийного відділу хребта при захворюваннях шиї, порушеннях функцій м'язів і зв'язкового апарату.

Виріб легкий в користуванні. Для більшої «жорсткості» головотримач оснащений двома спеціальними пластинами завтовшки 2 мм. Завдяки ним можна регулювати висоту для більшого комфорту користувачів.

Дія комірця:

Комірець на шию надійно фіксує шийний відділ хребта і голови. Цим самим виріб розвантажує шийні хребці і м’язово-зв’язковий апарат шиї, нормалізує кровообіг голови і шиї та обмежує рух в шийному відділі хребта.

Переваги:

  • якісні гіпоалергенні матеріали;
  • зручна анатомічна форма;
  • надійне кріплення;
  • відомий виробник;
  • можливість регулювання;
  • легкий догляд та використання.

Додатково:

  • Виробник: Dr.Life - це сучасний український бренд, який займається медичними та ортопедичними товарами. Компанія об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку.
  • Перед початком експлуатації бандажу варто ознайомитися з інструкцією.

Бандаж на шию СС-05 TM Doctor Life поєднує в собі якість, ефективність та приємну ціну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Замовити комір шанца напівжорсткий сірий Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

597 грн.

Бандаж для шийних хребців напівжорткий, тип 710 НЖ , Toros-Group (Україна)

Замовити комір шанца напівжорсткий сірий Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

Комірець Шанца — це ортопедичний виріб для профілактики й лікування м'язів шийного відділу.