Купити ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина ) на сайті orto-med.com.ua Засоби реабілітації | Обирай та купуй ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина ) та інше медичне обладнання в інтернет магазині Orto-med.com.ua. ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина ) - купити медтехніку в онлайн-магазині Orto-med.com.ua ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка для всіх типів закритого взуття на сайті orto-med.com.ua
Купити ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина ) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

ACTIV арт. 143 - гігієнічні устілки, Pedag ( Німеччина )

Артикул: 143

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Спеціальне волого- і повітропроникне покриття з мікроотворами. Шар активованого вугілля і антибактеріальне просочення Sanitized®. М'яка латексна основа. Створюють ідеальний мікроклімат в будь-якого взуття, прибирають запах.

Характеристики:

Розмір: 37, 46, 47, 48, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 35, 36, 45

Виробник: Pedag

Особливості:

ACTIV арт. 143 - гігієнічна устілка для всіх типів закритого взуття. Спеціальне волого- і повітропроникне покриття з мікроотворами. Шар активованого вугілля і антибактеріальне просочення Sanitized®. М'яка латексна основа. Створюють ідеальний мікроклімат в будь-якому взутті, прибирають запах.


Призначення:
  • Для прогулянок на свіжому повітрі , устілка Pedag ACTIV є чудовою річчю. Гігієнічні устілки не дозволяють ногам потіти і приносять свіжість. Спеціальне повітро-і влагопроніцаемая тиснення з мікроотворами переносить піт швидко і ефективно до середнього шару устілки , зробленому з латексу та активованого вугілля.
  • Нижня частина устілки складається зі спіненого латексу , який амортизує ваші ноги і пропонує збільшений комфорт,  дозволяючи уникнути неприємного запаху. 
  • Після носіння , ви повинні провітрювати pedag ACTIV , що б дозволити фільтру з активованого вугілля відновитися, а устілці висохнути. До речі, pedag ACTIV вручну миють і перуть. 

Особливості:

  • Гігієнічна устілка запобігає неприємним запахам і дозволяє вашим ногам залишатися свіжими і чистими.
  • Гігієнічні устілки для активних людей , ставлять хрест на неприємному запаху ніг.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: