Купити STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Обирай та купуй STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина) та інше медичне обладнання в інтернет магазині Orto-med.com.ua. STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина) - купити медтехніку в онлайн-магазині Orto-med.com.ua STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка для всіх типів закритого взуття на Orto-med.com.ua
Купити STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка, Pedag ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічі устілки, Pedag ( Німеччина)

Артикул: 163

Ціна: 159 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

STOP ODEUR арт. 163 - гігієнічна устілка для всіх типів закритого взуття. Призначення: Зняття втоми з ніг при тривалих навантаженнях. Підтримування гігієни у взутті. Забезпечує оптимальний комфорт для ніг. Надійно підтримує склепіння стопи в анатомічно правильному положенні. Зменшує відчуття дискомфорту і втоми при ходьбі.

Характеристики:

Матеріал: Латекс

Виробник: Pedag

Розмір: 36, 37, 38, 39, 40, 35, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Особливості:

Устілка Рedag STOP ODEUR зупиняє неприємні запахи завдяки  сильному фільтру, виготовленому з активованого вугілля. Рedag STOP ODEUR vf'системe ДПЛ (латекс подвійний міцності), яка забезпечує амортизацію і комфорт. П'ятка устілки має поглинач ударів, який  запобігає болю викликаному навантаженням на п'яти. 


Особливості:

  • Спеціальне покриття з активованого вугілля.
  • М'яка латексна основа.
  • Поглинає неприємні запахи, забезпечує комфортний мікроклімат для стоп.
  • За допомогою ножиць коригується під будь-який тип взуття.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: