Пелот STARLET арт. 150, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Вставка під стопу STARLET 150, Pedag купити в Orto-med.com.ua Вкладиш під плюсну | Купити вкладиш в передній відділ стопи STARLET 150 Pedag (Німеччина) в Orto-med.com.ua Безкоштовна доставка 🚚 Професійна консультація ☑
Пелот STARLET арт. 150, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

STARLET арт. 150 - вставка в передній відділ ступні, Pedag ( Німеччина)

Артикул: 150

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Вкладиш в передній відділ стопи використовується для пом’якшення навантаження на стопу та вирівнювання вільного місця у взутті. Вставка виготовлена зі спіненого латексу і тканини, має рельєфне покриття.

Характеристики:

Тип: Вставка для ступні

Матеріал: Латекс

Виробник: Pedag

Країна виробника: Німеччина

Колір: Білий

Розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, , 42

Особливості:

Вкладиш в передній відділ стопи виготовлений з латексу та натуральної шкіри. Виріб має антибактеріальне просочення. Він ефективно амортизує навантаження на стопу та вирівнює проміжні розміри взуття.

Вставка дуже ефективно пом’якшує ударне навантаження при ходьбі на високих каблуках. Також, вкладиш під плесно використовується у  профілактичних цілях, тому рекомендовано людям, які завдають великого навантаження своїм стопам.

Вставка під підйом склепіння стопи може використовуватися на постійній основі, та з різним типом взуття, особливо з відкритим. Вкладиш має ароматизовану пропитку. 

Термін експлуатації:

  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців.
  • Для продовження терміну використання та забезпечення гігієни вставку в передній відділ стопи рекомендується іноді протирати вологими серветками. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • Розмір підбирається в залежності від розміру ноги.
  • Кількість вставок в упаковці - дві штуки.
  • Країна-виробник - Німеччина.
     

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: