Супінатор від плоскостопості BALANCE арт. 165, Pedag (Німеччина) купити на сайті Orto-med.com.ua
Супінатор від плоскостопості BALANCE арт. 165, Pedag (Німеччина) купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

BALANCE арт. 165 - пелота поздовжнього склепіння стопи, Pedag (Німеччина)

Артикул: 165

Ціна: 269 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Пелот поздовжнього склепіння використовується для лікування та профілактики продольної плоскостопості. Вставка знижує больові відчуття в склепінні стопи та суглобах під час ходьби.

Характеристики:

Матеріал: Шкіра

Виробник: Pedag

Тип: Вставка для ступні

Розмір: M, L, S, XL

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Вставку під поздовжнє склепіння стопи рекомендується використовувати людям, які мають захворювання поздовжньої плоскостопості або для її профілактики. Пелот знімає навантаження на стопу та усуває больові відчуття, що дозволяє більш комфортно почувати себе під час ходьби.

Ефективно використовується з будь-яким типом взуття. Виготовлений з латексу та має натуральне шкіряне покриття. Каркас виконує функцію шок-абсорбера. Легко кріпиться в закрите взуття всіх типів на клейовому фіксаторі.

Пелот вставляється у взуття, під поздовжній звід стопи. Не рекомендується використовувати його у випадку наявності відкритих та кровоточивих ран.

Термін експлуатації:

  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців.
  • Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується інколи промивати у теплій мильній воді.
  • Не рекомендується використовувати абразивні та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • Країна-виробник - Німеччина.
  • Розміри - S, M, L, XL.
  • Кількість вставок для ніг в упаковці - 2 штуки.

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: