Посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua Посилений візок складаний для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай купити на сайті Orto-med.com.ua Посилений складаний інвалідний візок OSD-STD-** (чорний), Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua Замовити посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Придбати посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Купити посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Обрати посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай придбати на сайті Orto-med.com.ua Посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай замовити на сайті Orto-med.com.ua Посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай купити на сайті Orto-med.com.ua
Посилений складаний візок для інвалідів OSD-STD-** (чорний), Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Посилений складаний інвалідний візок OSD-STD-** (чорний), Китай

Артикул: OSD-STD-**

Ціна: 8499 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Це складаний візок інвалідний для використання вдома або на вулиці. Міцна сталева рама візка темносинього кольору з подвійною хрестовиною витримує навантаження до 136 кг. Візок для інвалідів керується шляхом ручного повороту зручних, безпечних для пальців коліс. Зручні ручки з гумовими накладками допомагає в управлінні.

Характеристики:

Виробник: OSD

Тип: Посилений

Артикул: OSD-STD-**

Країна виробника: Китай

Колір: чорний

Матеріал: сталь

Ширина сидіння: 45; 50 см

Загальна ширина: 18 см

Глибина сидіння: 40 см

Висота сидіння від підлоги: 50 см

Висота спинки: 42 см

Комплектація: інвалідна коляска; ключ сімейний гайковий; інструкція

Особливості:

  • Сидіння та спинка інвалідного візка виготовлені з тканини високої щільності з поролоновими вставками. На спинці є кишеня для документів. Сидіння знімається для чищення.
  • Відкидні підлокітники візка інвалідного з м'якою шкіряною оббивкою для комфорту. "Скошена" форма дозволяє зручно розмістити руки та водночас легко під'їжджати до різних перешкод (наприклад, столів).
  • Знімно-відкидні підніжки для безперешкодного вставання та пересадження. Оснащені тканинною підтримкою для п'ят.
  • Під підлокітниками з обох боків інвалідного візка передбачені гальма стоянки з металевими важелями.
  • Передні колеса діаметром 8", задні - 24". Посилені передні колеса та швидкознімні задні колеса.
  • Цей візок для інвалідів не тільки практичний, але й безпечний завдяки світловідбивачам, розміщеним на колесах.
  • Складана рама, швидкознімні задні колеса, підлокітники та підніжки дозволяють компактно зберігати та перевозити візок в багажнику автомобіля.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: