Купити інвалідний візок посилений OSD-YU-HD-66, (Італія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок посилений OSD-YU-HD-66, (Італія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок посилений OSD-YU-HD-66, (Італія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок посилений OSD-YU-HD-66, (Італія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити інвалідний візок посилений OSD-YU-HD-66, (Італія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Посилений інвалідний візок OSD-YU-HD-66, (Італія)

Артикул: YU-HD-66

Ціна: 25999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Підсилений візок для користування у домі та на вулиці, з шириною сидіння 66 см. Інвалідний візок виготовлений з дотриманням усіх технічних нормативів та відповідає гігієнічним і санітарним вимогам. Для виготовлення використані безпечні для здоров’я матеріали.

Характеристики:

Виробник: OSD

Максимально допустиме навантаження: 300 кг

Тип: Посилений

Загальна ширина: 86 см

Висота сидіння від підлоги: 49 см

Країна виробника: Італія

Висота спинки: 45 см

Загальна висота: 85 см

Вага виробу: 25 кг

Глибина сидіння: 46 см

Ширина сидіння: 66 см

Особливості:

Інвалідний візок – необхідний атрибут для людей з обмеженими можливостями. Тільки він допоможе переміщатися, працювати, робити звичні речі, жити повноцінним життям. На сьогодні, придбати візок не проблема, проблема полягає у великому обсягу пропонованих функцій, які зможуть полегшити повсякденні складнощі людей з інвалідністю. Сучасні технології враховують максимальні потреби майбутнього користувачу. Обирати візок варто тільки у спеціалізованому магазині, адже невміло підібраний візок може стати причиною травм, деформацій, ускладнень вимушеної непрацездатності. Пам’ятайте, при виборі візочка варто звернути увагу на: необхідний тип візочка (стандартні, активні чи може електровізки); витривалість конструкції (максимальне навантаження; ширина сидіння; загальна ширина візочка (візок має вільно проходити всі наявні дверні отвори); вага візочка (якщо доведеться виносити його на вулицю); додаткові опції (знімання, опускання підніжок, підлокітників, додаткові фіксуючі ремені).

Переваги даної моделі

  • Міцна сталева рама з подвійною хрестовиною.
  • Сидіння і спинка виготовлені з щільного нейлону, який легко миється та при необхідності знімається для чищення.
  • Знімні підлокітники. Ступінчаста форма дозволяє легко під’їхати до різних перешкод (наприклад, до столу).
  • Візок дає змогу знімати чи відкидати підніжки. Регулюються по висоті.
  • Посилені передні колеса.
  • Максимальне навантаження: 300 кг.

Виробник гарантує відсутність заводських дефектів та гарантійне зобов’язання протягом 12 місяців з дати придбання виробу, за умов дотримання правил експлуатації візка, що зазначені у інструкції.

При виникненні запитань, уточнення деталей, звертайтеся за телефонними номерами, вказаними на сайті.

Купити інвалідний візок Вам допоможуть консультанти нашого інтернет магазину. Ми з усією відповідальністю підходимо до кожної людини, адже розуміємо, наскільки гарно підібраний інвалідний візок полегшує повсякденне життя та покращує психологічний стан. Щиро бажаємо кожній людині з інвалідністю відчути себе повноцінною людиною.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: