Інвалідна коляска ціна, інвалідна коляска OSD- MK2218, OSD, (Італія) інвалідна коляска купити на сайті orto-med.com.ua Інвалідний візок розміри, коляски для дітей з дцп OSD- MK2218, OSD, (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Інвалідний візок ціна, візок інвалідний OSD- MK2218, OSD, (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок недорого, інвалідний візок OSD- MK2218, OSD, (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Інвалідна коляска ціна, інвалідна коляска OSD- MK2218, OSD, (Італія) інвалідна коляска купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Складний візок для дітей з ДЦП, OSD-MK2218, (Італія)

Артикул: OSD-MK2218

Ціна: 29990 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інвалідний візок для дітей з ДЦП OSD- MK2218 підтримує правильне фізіологічне положення та надає дитині максимальний комфорт. Сучасний виріб має багато переваг та відповідає високим стандартам якості. Дана модель допомагає розвантажити хребет та зменшити ризик виникнення пролежнів.

Характеристики:

Ширина сидіння загальна: 65 см

Виробник: OSD

Максимально допустиме навантаження: 50 кг

Тип: Дитячий

Вага виробу: 19,9 кг

Колір: Чорний

Країна виробника: Італія

Матеріал: Алюміній

Висота спинки: 48,5 - 63,5 см

Загальна висота: 99 - 118 см

Глибина сидіння: 28,5 - 34,5 см

Ширина сидіння: 26-35.5 см

Особливості:

Дитячий складний візок OSD-MK2218 створений спеціально для дітей з обмеженими можливостями. Виріб забезпечить максимальну зручність та функціональність як користувачу, так і доглядачу.

Інвалідний візок створений з якісних та надійних матеріалів. М’яке сидіння виготовлене з вологостійкого нейлону. Присутня вставка із сітчастого акрилу. Для більшої зручності на спинці передбачений знімний підголівник. 

Візок інвалідний легко регулюється, тож  його можна підлаштувати під розміри будь-якої дитини. Завдяки сучасній функції Tilf  в кріслі можна змінити кут нахилу сидіння і спинки. Це важливо для правильної підтримки постави, розвантаження хребта і зменшення ризику виникнення пролежнів.

Також знімаються бічні обмежувачі на сидіння та спинку. Можна регулювати глибину сидіння. 

Візок інвалідний має знімну підніжку з підтримкою гомілки для забезпечення правильного положення ніг.

Для більшої безпеки візок оснащено надійними гальмами. Є знімний регульований по висоті та глибині столик для годування та кошик для речей.

Переваги: 

  • надійний виробник;
  • якісні матеріали;
  • посилена безпека;
  • можливість регулювання візка;
  • додаткові аксесуари, що підвищують комфорт виробу.

Додатково:

  • Перед використанням варто ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу.
  • Виробник: Компанія "OSD" - це провідний виробник і імпортер товарів медичного призначення, яка за роки існування перетворила своє ім'я в бренд міжнародного рівня.

Дитячий інвалідний візок OSD-MK2218 поєднує в собі якість, комфорт та привабливу ціну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Привід для керування візком однією рукою (Action 1 NG, Action 3 NG, Action 4 NG), Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua

15590 грн.

Привід для керування візком однією рукою (Action 1 NG, Action 3 NG, Action 4 NG), Invacare, ( Німеччина)

Купити Привід для керування візком однією рукою (Action 1 NG, Action 3 NG, Action 4 NG), Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua

Пристрій для керування візком однією рукою. Може використовуватися додатково з інвалідними візками: Action 1 NG, Action 3 NG, Action 4 …