Купити трекінгову палицю, Garcia 69-V чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити палицю для скандинавської ходьби, Garcia 69-V темно-синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити трекінгову палицю, Garcia 69-V темно-зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити трекінгову палицю, Garcia 69-V синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити палицю для шведської ходьби, Garcia 69-V зеленого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити трекінгову палицю, Garcia 69-V чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Телескопічна трекінгова палиця, Garcia 69-V (Іспанія)

Артикул: 69-V

Ціна: 749 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Палиці використовують для активних фізичних навантажень, туризму, альпінізму. Трекінгові палиці Garcia виготовлені з легкого алюмінію, мають анатомічну рукоятку та унікальну амортизуючу систему.

Характеристики:

Виробник: Garcia

Загальна висота: 64 - 135 см

Матеріал: Алюміній

Тип: телескопічна палиця

Країна виробника: Іспанія

Максимально допустиме навантаження : 90 кг

Особливості:

Тренінгові палиці – це телескопічні ціпки, що використовуються у туризмі, альпінізмі, легких фізичних навантаженнях. Основне їх призначення – розвантаження суглобів нижніх кінцівок, за рахунок перерозподілу навантаження на променевозап’ястні, ліктьові та плечові суглоби користувача.

Переваги даної моделі:

  • виробник – Іспанія;
  • регульована конструкція, максимальна висота, якої може становити 135 см.;
  • виріб укомплектований спеціальним ремінцем для руки та гумовим кільцем, що полегшує використання палиць на важко прохідних поверхнях упродовж всього року;
  • для виготовлення палиць використовується міцний алюміній, що значно полегшує їх вагу;
  • унікальна ручка має анатомічну форму з рельєфною поверхнею, що збільшує зручність при активній експлуатації;
  • інтегрована амортизуючу система допомагає пом’якшити ударні хвилі на суглоби верхніх кінцівок.

Зверніть увагу! Палиці трекінгові суттєво відрізняються від палиць для скандинавської ходьби, а саме: формою та розміром рукоятки, використовується більший діаметр стержня та гумового кільця, формою наконечника, наявністю амортизаційних систем.

Цікава інформація! Ефективність подібних телескопічних палиць була досліджена на спеціальних медичних апаратах. Результати показали, що найбільшу підтримку та перерозподіл навантаження, тренінгові палки, здійснюють під час спусків.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: