Купити автоматичний тонометр на плече Omron M2 Eco, білого кольору. Дізнатися про тонометр мікролайф ціни на сайті orto-med.com.ua Купити тонометри омрон M1 Basic в онлайн-магазині Orto-med.com.ua
Купити автоматичний тонометр на плече Omron M2 Eco, білого кольору. Дізнатися про тонометр мікролайф ціни на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Автоматичний тонометр на плече Omron M1 Basic (Японія)

Артикул: HEM-7121J-AF

Ціна: 1122 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Тонометр автоматичний, від японського виробника Omron, має якісну манжету та компактний монітор. Простий у використанні, недорогий та надійний.

Характеристики:

Виробник: Omron

Країна виробника: Японія

Тип: Автоматичний

Довжина манжети: 22 - 32 см

Модель: M2 Eco, M1 Basic

Особливості:

Кожна доросла людина, хоча б раз у житті, мала проблеми з артеріальним тиском. У одних людей тиск піднімається, а у інших навпаки знижується. Стрибки кров’яного тиску залежать від стилю життя, не беручи до уваги людей, які мають проблеми зі здоров’ям. Рівень АТ залежать від якості нічного сну, фізичного навантаження, харчування та багатьох інших звичок нашого буденного життя. Згідно з медичним алгоритмом, норма кров’яного тиску – 120/80 мм. рт. ст. Для визначення рівня Вашого тиску потрібно провести вимір, з чим допоможе тонометр.

Японський тонометр M2 Eco – недорогий вимірювач, яким просто користуватися, потребує мінімум часу на процедуру. Даний автоматичний тонометр швидко та точно вимірює тиск завдяки спеціальній віялоподібній манжеті. Вона щільно прилягає до руки, при цьому не створює дискомфорту. Такий метод фіксації артерії гарантує рівномірний розподіл тиску на всій поверхні судин, які розташовані під манжетою.

Технічна інформація:  

  • стандартна манжетка з довжиною 22-32 см;
  • функція запам’ятовування останнього виміру;
  • великий дисплей з чітким, великим зображенням. Даний прилад задовольнить людей з порушенням зору та людям похилого віку;
  • електронний тонометр виключається автоматично через 2 хвилини без дієвого режиму;
  • апарат для вимірювання тиску працює від елементів живлення (батарейок);
  • гарантія на 5 років.

Автоматичний тонометр Omron M1 Basic відрізняється від інших бюджетних моделей тим, що можна підключати манжети інших розмірів (дитячу 17-22 та велику 32-42 см).

На нашому сайті, Ви можете купити комплектуючі (грушоподібні нагнітачі, манжети ) до всіх представлених моделей тонометрів.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Інфо:

Схожі товари:

Вам може сподобатись: