Ортопедична подушка ціна, дитячі ортопедичні подушки, подушки для дітей J2501, 4Rest Orto (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua Ортопедичні подушки для новонароджених, ціна ортопедичної подушки, ортопедична подушка для шиї J2501, 4Rest Orto (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Ортопедична подушка ціна, дитячі ортопедичні подушки, подушки для дітей J2501, 4Rest Orto (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей (ОП-01) J2501, 4Rest Orto (Україна)

Артикул: J2501

Ціна: 435 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедична подушка для немовлят створена спеціально для правильного розвитку шийного відділу хребта дитини. Виріб враховує всі анатомо-фізіологічні особливості малюка віком від одного місяця і до року.

Характеристики:

Виробник: 4Rest Оrto

Тип: для дітей

Країна виробника: Україна

Розмір: 40х25.5х8 см

Особливості:

Перші місяці життя дитини - дуже важливі. Саме в цей період починають розвиватися практично всі системи організму. Серед них і опорно-рухова, яка відповідає за правильну поставу та здорову спину. Аби в дитини правильно сформувався та розвивався шийний відділ хребта, медики рекомендують використовувати медичну ортопедичну подушку. Якісною моделлю для маляти стане ортопедична подушка з пам'яттю J2501.

Ортопедична подушка для немовлят попередить серйозні захворювання та проблеми, серед яких розвиток непропорційного черепа та ранній сколіоз.

Окрім того, сон для дитини на ортопедичній подушці стане ще приємнішим, спокійнішим та міцнішим.

Під час сну на зручній подушці малюк займає правильну позу в ліжечку. Це в свою чергу полегшує дихання і сприяє вільному кровотоку до головного мозку.

Подушка під голову для немовлят виготовлена з безпечних медичних матеріалів, які не викликають алергії. Конструкція виробу виготовлена з урахуванням анатомічних та фізіологічних особливостей життя дитини від одного місяця до одного року.

Особливості:

 • анатомічно правильна конструкція;
 • ефект пам'яті;
 • оптимальний теплообмін;
 • якісні, гіпоалергенні матеріали;
 • вітчизняний виробник;
 • за виробом легко доглядати;
 • пружність та еластичність зберігаються після прання.

Поради за доглядом:

 • прати подушку в делікатному режимі при температурі води 40°С;
 • сушити подушку природним чином, розрівнявши виріб.

Додатково:

 • Матеріал: Наволочка створена з віскози - 35%, поліестера - 50%, еластана - 15%, наповнювач - матеріал спеціальної структури Memory Foam, який довго зберігає форму.
 • Виробник: Українська компанія 4Rest Orto, яка спеціалізується на створенні ортопедичних товарів для дітей.

 Ортопедичні подушки для дітей подарують вашому чаду міцний сон, правильну поставу та здоровий хребет!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: