Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити Сандалі ортопедичні, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сандалі ортопедичні для хлопчика, 06-141 4Rest-Orto (Туреччина)

Артикул: 06-141

Розмір:
21-30 - 1090 грн.
31-36 - 1250 грн.

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедичні сандалі для лікування і профілактики плоскостопості, лікування плоско-вальгусної постановки стоп, Х-подібної деформації ніг.

Характеристики:

Виробник: 4Rest-Orto

Розмір: 31-36

Тип: Дитяче

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

4Rest-Orto – найбільш інноваційний бренд на ринку ортопедичного взуття. Асортимент включає як коригуюче так  і лікувальне взуття, яке використовується в комплексному лікуванні ортопедичних порушень, так і профілактичне, яке підходить для повсякденного носіння і попереджає потенційний ризик виникнення деформацій стопи. Ефективність взуття 4Rest-Orto підтверджена значною кількістю позитивних результатів. У комплексному лікуванні ортопедичних деформацій бренд рекомендують фахівці та батьки, а найголовніше – взуття цієї марки із задоволенням носять діти. Взуття виготовляється в Туреччині виключно з якісних матеріалів. Воно зручне і комфортне в носінні. Кожна модель, виходячи з показань, має ті чи інші атрибути ортопедичного взуття: супінатор, задник необхідної жорсткості, каблук Томаса, анатомічну коркову устілку.


Особливості:

  • Супінатор поздовжнього зводу стопи;
  • Модель розрахований на ногу з тонкою або середньою щиколоткою, низьким або середнім підйомом;
  • Високий задник оптимальної жорсткості, що забезпечує необхідний ступінь фіксації гомілки;
  • Каблук Томаса (спеціальний скошений каблучок, подовжений з внутрішньої сторони підошви).

Матеріали:

  • внутрішня частина – натуральна шкіра;
  • зовнішня частина – натуральна шкіра/нубук високої якості;
  • підошва – зносостійка термопластична гума.

Догляд за взуттям:

  • Взуття із шкіряним верхом. Із забрудненого  взуття видаліть пісок та бруд вологою м’якою тканиною, очистіть поверхню. Очищайте поверхню взуття повільно без застосування зайвої сили, щоб зовнішні волокна залишались непошкодженими та матеріал не втратив свій зовнішній вигляд. Після чистки висушіть взуття при кімнатній температурі та обробіть кремом за допомогою спеціальної щітки для взуття.
  • Взуття із верхом із замшу та нубука. Забруднене взуття висушіть при кімнатній температурі. Спеціальною резиновою щіткою або губкою видаліть пісок та обробіть засобом для чищення замші та нубука. 
  • Прання будь-якого взуття забороняється.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: