Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) придбати на сайті Orto-med.com.ua Обрати ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Купити ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Замовити ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Придбати ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) на сайті Orto-med.com.ua Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) купити на сайті Orto-med.com.ua Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) замовити на сайті Orto-med.com.ua Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) обрати на сайті Orto-med.com.ua
Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W516, Bandage, Туреччина (чорний) придбати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Ортез на коліно з регулюванням кута згинання W 516, Bandage, Туреччина (чорний)

Артикул: W516

Ціна: 3544 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Регульований бандаж на колінний суглоб призначений для стабілізації та іммобілізації колінного суглоба. Особливістю ортеза є можливість виставлення кута згинання колінного суглоба за допомогою спеціальних шарнірів з поділками. Ортез на коліно забезпечує чудову підтримку та стабільність після травми коліна та зберігає активність під час післяопераційної реабілітації після хірургічного відновлення або реконструкції зв'язок.

Характеристики:

Виробник: Bandage

Тип: Ортез

Артикул: W516

Країна виробника: Туреччина

Колір: Чорний

Розмір: 1, 2

Особливості:

Деякі проблеми з коліном потребують обмеження рухливості в колінному суглобі з визначеною амплітудою руху або  чіткої фіксації  кута згинання чи розгинання коліна.

Показання:

  • Реабілітація після хірургічного втручання.
  • Травми колінної чашечки та менісків.
  • Переломи великогомілкової кістки та виростків.
  • Остеотомії.
  • Нестабільність колінного суглоба.

Колінний ортез підбирається лише за висотою виробу. Отож, є фіксатор  двох довжин:

  • Короткий - 45 см
  • Довгий - 65 см

Вибір розміру не залежить від довжини ноги, статі та форми тіла (зросту і ваги). Існує два види цього ортеза, кожен з яких має різний діапазон фіксації ноги.

Не рекомендується використовувати колінний ортез на обох ногах одночасно, оскільки механізм регулювання може деформуватися.

Перед вибором розміру ортеза на коліно рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Фіксується колінний ортез за допомогою якісних липучок.

Колінний ортез складається з алюмінієвих планок, шарнірів та ременів. Ремені дозволяють ортезу змінювати розмір і адаптуватися до кожної анатомічної будови. Кут згинання можна регулювати від 0 до 120 градусів  з кроком 15 градусів. Кут стабілізації можна регулювати від 0 до 90 градусів з кроком 15 градусів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: