Купити жорстку шину для ноги Тутор-Н, Реабілітімед (Україна), синього, чорного кольору всіх розмірів на сайті orto-med.com.ua Купити жорстку шину для ноги Тутор-Н, Реабілітімед (Україна), синього, чорного кольору всіх розмірів на сайті orto-med.com.ua Купити жорстку шину для ноги Тутор-Н, Реабілітімед (Україна), синього, чорного кольору всіх розмірів на сайті orto-med.com.ua
Купити жорстку шину для ноги Тутор-Н, Реабілітімед (Україна), синього, чорного кольору всіх розмірів на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортези на колінний суглоб, Тутор-Н, Реабілітімед (Україна)

Артикул: tytor_h

Розмір:
S - 1726 грн.
M - 1829 грн.
L - 1912 грн.
XL - 2038 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Жорстка шина (колінний ортез) для ноги з 4 металічними ребрами жорсткості. Тутор застосовують для повного обмеження рухів в колінному суглобі, ефективний для профілактики ускладнень при реабілітації після травм та операцій на бедрі, гомілці, колінному суглобі. Використовують для фіксації ноги від верхньої третини бедра до нижньої третини гомілки. Скорочує період носіння гіпсової пов'язки або повністю її заміняє, прискорюючи період реабілітації.

Характеристики:

Виробник: Реабілітімед

Тип: Тутор

Колір: Синій, Чорний, Блакитний

Країна виробника: Україна

Загальна висота: 60 см

Розмір: S

Особливості:

Ортез на колінний суглоб (тутор) розроблений для жорсткої фіксації колінного суглоба. Застосування тутора сприяє швидкому загоєнню пошкоджених м’язів, сухожилля, зв’язок і судин. Призначається, як альтернатива гіпсовій пов’язці, для використання при значному пошкодженні кінцівки та у післяопераційний період. Використовуючи тутор колінного суглоба зменшується ризик ускладнень та рецидивів, а також, запобігання деформуючих процесів колінного суглоба.

Дана модель колінного ортеза виготовлена з якісних, повітропроникних тканин, які забезпечують комфорт при тривалому, щоденному використанні. Продається у розмірах S,M,L,XL з висотою 60 сантиметрів.

Принцип дії:

  • Тутор-Н призначений для повного обмеження рухів в колінному суглобі, ефективний для профілактики ускладнень при реабілітації після травм і операцій на стегні, гомілці і колінному суглобі.
  • Виготовлений з багатошарового м'якого нерозтяжного матеріалу, з внутрішнім шаром з махрової бавовняної тканини, забезпечуючи оптимальний температурний режим в області суглоба і не перешкоджаючи диханню шкіри при тривалому застосуванні.
  • Посилено 4-ма жорсткими шинами.
  • Система ременів на текстильних застібках, забезпечує належне прилягання виробу до тіла і більш ефективну стабілізацію кінцівки.

Зверніть увагу!

  • Тутор потрібно використовувати виключно за рекомендаціями лікаря, який точно вказує тип жорсткості фіксатора відповідно до тяжкості травми.
  • Чистити виріб варто у теплій воді, виключно ручне прання.
  • Сушити потрібно в горизонтальному положенні. Всі маніпуляції очистки краще проводити у закритому вигляді.

Протипоказання:

  • Заборонено використовувати при проблемах кровообігу в нижніх кінцівках, тромбофлебіті, тяжкому варикозі.

Купити еластичні бандажі, наколінники з ребрами жорсткості, жорсткі ортези маєте змогу на сайті інтернет-магазину «Засоби реабілітації». Ми зібрали низку високоякісних продуктів відомих виробників України та світу, які прагнуть полегшити життя людям при порушеннях здоров’я, руху, комфорту. Менеджери нашої компанії завжди раді відповісти на всі запитання щодо продукції. Ми турбуємося про Ваше здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити армований ортез колінного суглоба з  регулюванням кута згинання 94260, Orliman, (Іспанія) на сайті orto-med.com.ua

6390 грн.

Армований ортез колінного суглоба з регулюванням кута згинання 94260, Orliman, (Іспанія)

Купити армований ортез колінного суглоба з  регулюванням кута згинання 94260, Orliman, (Іспанія) на сайті orto-med.com.ua

Армований ортез колінного суглоба з замком регулювання кута згинання-розгинання 94260. Колінний бандаж з моноцентричним з'єднанням.