Купити напівжорсткий корсет попериково-крижового відділу Oneplus OPL161, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити напівжорсткий корсет попериково-крижового відділу Oneplus OPL161, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити напівжорсткий корсет попериково-крижового відділу Oneplus OPL161, Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Напівжорсткий підтримуючий пояс для спини Oneplus OPL 161, Orliman, (Іспанія)

Артикул: OPL161

Ціна: 8590 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інноваційний напівжорсткий корсет Oneplus розроблений спеціально для людей з підвищеною масою тіла і великим обхватом талії.

Характеристики:

Розмір: 4, 1, 2, 3

Колір: Бежевий

Тип: Попереково-крижовий

Виробник: Orliman

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Корсет Oneplus спроектований для людей з підвищеною масою тіла та великим  обхватом талії.

Пояс має чотири ребра жорсткості зі спеціального міцного і стійкого сплаву. Виготовлений з щільної еластичної тканини, що гарно проводить повітря та забезпечує високий рівень компресії. Пояс допомагає підтримати об’єми живота, сформувавши фігуру. М’яка внутрішня частина виробу швидко вбирає вологу, створивши відчуття підтримки та комфорту. Шви виробу акуратно оброблені, не травмують, не подразнюють шкіру. Для чудового одягання, корсет має сучасні застібки Micro-Velcro, що закриваються збоку. Передня частина виробу – еластичний, міцний, спінений матеріал, що допомагає створити потрібну компресію, щільно прилягаючи до трьох анатомічно змодельованих вставок для підтримки черевної порожнини.

Еластичний пояс для спини має 2 типу стяжок: перший – чотири напівтверді паски, які підтримують і контролюють об’єм черевної порожнини і кріпляться блискавками та інноваційними застібками; другий тип – еластичні ремні, які збирають м’які тканини в косому переднє-задньому напрямку, забезпечивши підтримку живота.

Пояс для спини при грижі, радикуліті гарно виконує свою функцію підтримки та лікування порушень попереково-крижового відділу.

Переваги:

  • використовується для людей з підвищеною вагою, це чи не єдина модель для великих обхватів талії, бедер;
  • повітропроникна еластична тканина з бавовною до тіла;
  • унікальна система ременів, кріплень;
  • зручна висота корсета – 32 сантиметри;
  • передня частина корсету відшита зі спіненого матеріалу і трьох анатомічно змодельованих вставок.

Показання:

  • Люмбалгії різної етіології;
  • В післяопераційний період і період реабілітації після травм;
  • Слабкість м'язового каркаса попереково-крижового відділу хребта;
  • З метою профілактики при фізичних навантаженнях і піднятті ваги.

Купити пояс для підтримки хребта на orto-med.com.ua. Придбавши у нас, Ви можете бути впевненими, що вибрали якісну річ за відповідну ціну. Маючи запитання, стосовно товару, можете зателефонувати за вказаними телефонними номерами, менеджери дадуть вичерпну інформацію, що задовольнить найвибагливішого.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: