Придбати посилений коректор постави, реклінатор грудного відділу хребта графітового кольору ОТ-1В-У COMFORT на сайті Orto-med.com.ua
Придбати посилений коректор постави, реклінатор грудного відділу хребта графітового кольору ОТ-1В-У COMFORT на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Коректор постави посилений ОТ-1В-У COMFORT, Реабілітімед (Україна)

Артикул: ОТ-1В-У

Розмір:
Lp - 1889 грн.
XL, L, M, S - 2656 грн.

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедичний пояс ОТ-1В-У є посиленою системою для фіксації хребта грудного та поперекового відділі. Коректор оснащений 4-ма довгими металевими модельованими ребрами жорсткості, розташованими вздовж хребта. Найчастіше використовується при компресійних переломах, складних деформаціях хребта та при хворобах "м'яких кісток".

Характеристики:

Колір: Графітовий, Бежевий

Тип: Жорсткий

Виробник: Реабілітімед

Розмір: Lp, S, M, L, XL

Країна виробника: Україна

Особливості:

Ортопедичний пояс для грудопоперекового відділу зроблений з гіпоалергенних матеріалів. Корсет оснащений 4-ма модельованими ребрами жорсткості, що в поєднанні з реклінуючими лямками, дозволяють здійснити поступову корекцію постави за рахунок регульованого розведення плечей з одночасною фіксацією поперекового відділу хребта. Ребра жорсткості можна адаптувати до вигину хребетного стовпа, що дозволяє здійснювати не тільки індивідуальну адаптацію,але і ефективнішу фіксацію хребта. Також, нормалізувати тонус перерозтягнень і спазмів м'язів, зводячи до мінімуму неприємні відчуття.

Показання до застосування

  • Використовують для реабілітації після тяжких травм та операцій грудного відділу хребта.
  • Призначений для лікування порушень постави (сутулість) та викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз І – ІІ ступеня).
  • Корсет використовують при проходженні курсу мануальної терапії та лікувальної гімнастики після кожного лікувального сеансу для збереження досягнутого лікувального ефекту.
  • Застосовують для профілактики сутулості при сидячій роботі.
  • Профілактика переломів при остеопорозі, пухлинах та туберкульозному процесі.
  • Показаний при змінах структури тіл хребців будь-якої етіології (остеопороз, туберкульоз, остеохондропатія, метастази та ін.)
Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити коректор постави неопреновий чорного кольору Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

1026 грн.

Корсет для корекції постави неопреновий, тип 654, Toros-Group (Україна)

Купити коректор постави неопреновий чорного кольору Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

Коректор постави забезпечує індивідуальну фіксацію хребта протягом дня за максимально комфортних умов.