Як правильно одягати компресійні панчохи, аплікатор для одягання компресійних панчіх EzyAs, Toros Group (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Як правильно одягати компресійні панчохи, аплікатор для одягання компресійних панчіх EzyAs, Toros Group (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор EzyAs для ручного одягання компресійних панчох

Артикул: EzyAs2

Ціна: 1200 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Аплікатор EzyAs для одягання компресійних панчіх неабияк допоможе власнику медичного компресійного трикотажу. Пристрій не тільки полегшить та пришвидшить одягання панчіх, а й зменшить ризик їх пошкодження руками чи різкими рухами.

Характеристики:

Виробник: Toros Group

Країна виробника: Україна

Вид: Аплікатор для компресійного одягу

Особливості:

В певні періоди життя людям потрібно використовувати медичний компресійний трикотаж. Він набагато щільніший за звичайні панчохи чи гольфи. Це в свою чергу викликає певні труднощі при його надяганні на ноги. Тож у багатьох виникає запитання як одягати компресійні панчохи. Щоб полегшити це щоденне заняття, було створено нескладний і зручний пристрій - аплікатор для панчіх EzyAs.

Пристрій EzyAs розроблений аби допомогти правильно та швидко одягнути компресійні панчохи. Окрім того, аплікатор береже компресійну білизну та зменшує ризик її пошкодження. Виріб має зручні ручки, з допомогою яких можна натягнути компресійний трикотаж без зайвих зусиль та нахилів.

Виріб рекомендовано використовувати пацієнтам, які мають поганий баланс і труднощі в діставанні стопи.

Аплікатором користуються як в домашніх умовах, так і в спеціалізованих медичних закладах.

Пристрій EzyAs - практичний в застосуванні. Він має маленькі розміри, тож аплікатор можна брати з собою в подорожі та відрядження. EzyAs достатньо легкий.

Матеріал, з якого виготовлено аплікатор, достатньо міцний та гладенький, що запобігає появі задирок і відколів, що ведуть до виникнення затяжок.

Виріб підійде для різних типів панчіх - як відкритих, так і закритих.

Особливості медичного аплікатора:

  • Виготовлений з безпечних матеріалів, які не викликають алергію.
  • Практичний, підійде для різноманітних моделей панчіх.
  • Створений надійною українською компанією.
  • Легкий та компактний, безпроблемно поміщається в валізу.
  • Спрощує користування компресійними панчохами.

Як правильно одягати компресійні панчохи за допомогою аплікатора:

  • Компресійний виріб варто зібрати та натягнути на аплікатор.
  • В складену панчоху треба вставити ногу та поступово розправляти.
  • Далі за допомогою спеціальних ручок впевнено та обережно натягнути панчіх на всю ногу.

Додатково:

  • Виробник: Зручний аплікатор EzyAs створено вітчизняною компанією Toros Group, яка залишається протягом десяти років провідним виробником ортопедичних виробів в Україні та Європі.

Аплікатор EzyAs спростить процес надягання профілактичного компресійного трикотажу, рівномірно розподілить одяг по кінцівці та збереже панчохи в цілісності!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити колготки для вагітних (профілактичні), компресія 13-15 мм рт.ст., щільність 140 DEN, TIANA (Італія) на сайті orto-med.com.ua

979 грн.

Колготки для вагітних (профілактичні) з мікрокотоном, компресія 13-15 мм рт.ст., щільність 140 DEN, арт.980 TIANA (Італія)

Купити колготки для вагітних (профілактичні), компресія 13-15 мм рт.ст., щільність 140 DEN, TIANA (Італія) на сайті orto-med.com.ua

Компресійний медичний трикотаж TiANA рекомендується носити жінкам протягом всієї вагітності та 6-8 тижнів після пологів, для запобігання розвитку або ускладнень …