Купити кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія) на сайті orto-med.com.ua Купити кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія) на сайті orto-med.com.ua Купити кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія) на сайті orto-med.com.ua Купити кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Купити кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Кисневий концентратор 7F-5W (mini), OSD, (Італія)

Артикул: 7F-5W

Ціна: 17999 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Концентратор використовується для проведення кисневої терапії в домашніх та стаціонарних умовах. Не великий рівень робочого шуму не турбує самого користувача та оточуючих людей. Виробляє від 0,5 до 5 літрів концентрованого кисню в хвилину.

Характеристики:

Тип: до 5 літрів

Вага виробу: 22,5 кг

Загальна довжина: 34 см

Загальна ширина: 39 см

Споживана потужність: 500 Вт

Виробник: OSD

Країна виробника: Італія

Загальна висота: 59 см

Особливості:

Концентратор використовується для проведення кисневої терапії  в домашніх та стаціонарних умовах. Не великий рівень робочого шуму не турбує самого користувача та оточуючих людей. Виробляє від 0,5 до 5 літрів концентрованого кисню в хвилину. При використанні концентрату об’ємом п’ять літрів рівень кисню збільшується на 77% , а це в 3,5 рази більше ніж звичайна концентрація кисню в навколишньому середовищі. Зволожений до потрібного рівня кисень потрапляє до організму людини через трубку зі носовими канюлями. При регулярному застосуванні концентрованого кисню зміцнюється імунітет, суттєво підвищується загальний рівень здоров’я і самопочуття. 

Переваги:

  • Пристрій фільтрує повітря з навколишнього середовища пиловим, бактерицидним та молекулярним фільтром, який і утворює кисень.
  • Ступінь насиченості і обсяг кисню регулюється індивідуально під користувача.
  • Пристрій має панель управління, де відображається загальний час роботи  концентратора.
  • Модель пристрою компактна за рахунок зменшеного корпусу.
  • Прилад має чотири поворотних колеса і зручна ручка, яка дозволяє вільно переміщати кисневий концентратор.
  • Звуковий сигнал при відключенні електроживлення.
  • Кисневий концентратор, в разі перегріву автоматично відключається.

Принцип роботи:

Основа продукування кисневого приладу полягає принцип фізичного розподілу газів із суміші. Звичайне повітря проходить через спеціальні фільтри, опісля під тиском крізь «молекулярний підрешіток» алюмінієвого силікату. Азот об’єднується з ціолітом й кисень проходить крізь нього. Під час насичення колони азотом потік повітря перемикається на другу колону.  В цей момент азот залишає першу колонку, після чого процес відбувається циклічно. Важливо, що життя кристалів триває +/- 9000 годин (близько 2 років).

Інтернет-магазин «Засоби реабілітації» пропонує Вашій увазі кращі кисневі концентратори, коктейлери, кисневі подушки представлені на території України. Менеджери нашої компанії, завжди раді допомогти визначитися та отримати максимум інформації про товар. Всі запропоновані позиції сайту сертифіковані та відповідають стандартам якості. Ми турбуємося про Ваше здоров’я!