11 Січень 2020

Працюйте з нами

Test

Test2

 

Компанія Засоби Реабілітації з 2008 року успішно працює на ринку товарів для здоров'я, пропонуючи широкий асортимент високоякісних засобів реабілітації, тренажерів, ортопедичних виробів, домашньої медтехніки, спеціальних пристосувань для людей з обмеженими можливостями, товарів по догляду за хворими, медичних меблів та обладнання.

Протягом багатьох років компанія активно розвивається, зберігаючи свої передові позиції. Інноваційність, індивідуальний підхід до клієнта та висока якість обслуговування завжди були, є і будуть основними принципами роботи компанії. У мережі магазинів представлений великий вибір продукції як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, який весь час оновлюється і змінюється.

Компанія є регіональним представником цілого ряду торгових марок. Ми завжди залишаємося відкритими і готові розглянути взаємовигідні пропозиції як з боку постачальників продукції, так і від потенційних партнерів в регіонах.

Якщо Ви постачальник продукції і зацікавлені у співпраці, то для початку переговорів нам необхідна інформація про Ваш товар, його характеристики, відмінності від конкурентів, приблизну частку на ринку, рентабельність, форму оплати, маркетингову підтримку, наявність виставкових зразків.

Якщо Ви зацікавлені в більш глибокому співпрацю, Вас цікавлять оптові закупівлі або у Вас є будь-які свої пропозиції про побудову взаємовигідної роботи, то ми завжди будемо раді Вас вислухати.

Усі Ваші пропозиції та запитання надсилайте на [email protected]

З питань оптових закупівель чи великих індивідуальних замовлень звертайтеся до відділу оптових продажів: + 380 954 440 357, також пишіть нам - [email protected]