Купити VIVA OUTDOOR арт.186 - каркасну устілку з супінатором, Pedag (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити VIVA OUTDOOR арт.186 - каркасну устілку з супінатором, Pedag (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити VIVA OUTDOOR арт.186 - каркасну устілку з супінатором, Pedag (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити VIVA OUTDOOR арт.186 - каркасну устілку з супінатором, Pedag (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

VIVA OUTDOOR арт.186 - каркасні устілки з супінатором, Pedag (Німеччина)

Артикул: 186

Ціна: 349 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

VIVA OUTDOOR арт.186 - ортопедична каркасна устілка-супінатор для демисезонного взуття. Натуральна вовна. Пластиковий каркас поздовжнього склепіння. Латексний пелот поперечного склепіння та амортизатор під п'ятою. Підкладка-гідроізолятор.

Характеристики:

Матеріал: Вовна

Виробник: Pedag

Тип: Профілактика та лікування плоскостопості

Колір: Зелений

Розмір: 38

Особливості:

Ортопедичний супінатор – основна частина устілки для взуття, яка призначена для підтримання поздовжнього, поперечного склепіння та підняття внутрішнього краю п’ятки. Ці частинки завжди виготовляються з еластичного пластику, якісного коркового матеріалу, силікону, натуральної шкіри та іншими. Супінатори ефективно зменшують відчуття дискомфорту та втоми при ходьбі. Раніше ці елементи були обов’язковою частиною взуття, але зараз, для здешевлення виробу, взуття край рідно укомплектовують ортопедичною устілкою. Така незначна вставка, як супінатор, виконують велику роботу, а саме: корекція нескладних деформацій стоп, профілактики плоскостопості у дітей або при використанні не належного взуття, покращення опорної функції стоп, збільшення амортизації при  травмах та переломах кісток гомілки та ступні.

VIVA OUTDOOR арт.186 - ортопедична каркасна устілка-супінатор для демисезонного взуття. Натуральна вовна. Пластиковий каркас поздовжнього склепіння. Латексний пелот поперечного склепіння та амортизатор під п'ятою. Підкладка-гідроізолятор.

Призначення:

 • поздовжня і комбінована нефіксована плоскоступість I-III ступеня;
 • захворювання хребта і суглобів нижніх кінцівок;
 • вагітність;
 • варикозна хвороба;
 • набряковий синдром;

Особливості:

 • Натуральна вовна.
 • Пластиковий каркас поздовжнього склепіння.
 • Латексний пелот поперечного склепіння та амортизатор під п'ятою.
 • Підкладка-гідроізолятор.
 • Додатковий адсорбуючий шар активованого вугілля і антибактеріальне просочення Sanitized®, що робить устілку максимально комфортною для демісезонного взуття.

Наш інтернет магазин пропонує Вашій увазі дану устілку, вона ідеально амортизує та розподіляє навантаження ваги людини на її стопу. Саме цей виріб виготовлений для взуття демісезонного, він підтримає Ваш комфорт, клімат у взутті, попередить появі вологих ніг і підтримає гігієну стоп.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: