Купити протипролежневий матрац Invacare Softform Premier, (Англія) на сайті orto-med.com.ua Купити протипролежневий матрац Invacare Softform Premier, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Купити протипролежневий матрац Invacare Softform Premier, (Англія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Протипролежневий матрац Invacare Softform Premier, (Англія)

Артикул: Softform Premier

Ціна: 17490 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Invacare Softform Premier - високоякісний протипролежневий матрац, який відповідає сучасним вимогам щодо догляду за пацієнтами.

Характеристики:

Виробник: Invacare

Країна виробника: Англія

Загальна висота: 15,2 см

Тип: Матраци з пінополіуретану, безкомпресорні

Загальна ширина: 80 см

Максимальна вага пацієнта: 247,6 кг

Загальна довжина: 190 см

Особливості:

Invacare Softform Premier - високоякісний протипролежневий матрац, який відповідає сучасним вимогам щодо догляду за пацієнтами. Конструкція матраца Invacare Softform Original включає унікальну рельєфну подушку, що надає виняткову ступінь комфорту для пацієнта. Чохол матраца виготовлений з двосторонньої еластичної тканини і є водостійким, а також сприяє зниження впливу на тіло пацієнта поперечного зусилля і сили тертя. Має застібку-блискавку, повністю приховану планкою; при виготовленні чохла використовувалася високочастотна пайка. Матеріал виготовлення чохла - поліуретан. Всі ці  характеристики максимально підвищують вологостійкість виробу. 

Переваги:

  • Конструкція включає міцну, покриту поліуретаном основу, що продовжує термін служби матраца.
  • Не потребує перевертання або повертання, що значно зменшує фізичне навантаження на медперсонал.
  • Протипролежневий матрац, розміри: довжина (141-210см); ширина (66-152,5см).
  • Максимально допустиме навантаження: 247 кг.

Придбати комфортний, якісний протипролежневий матрац в інтернет-магазині «Засоби реабілітації». Менеджери компанії допоможуть розібратися, який матрац найкращий у Вашому індивідуальному випадку; дадуть інформацію про надувний протипролежневий матрац; повідомлять рейтинг протипролежневих матраців та багато іншого. Замовивши виріб у нас, Ви можете розраховувати на професійну консультацію, якісний виріб та інформаційний супровід. За час роботи ми переконалися, що запобігти появі пролежнів набагато легше фізично та економніше, а ніж лікувати. Бажаємо здоров’я Вам і Вашим близьким!

Перейти на статті по темі:

Як лікувати пролежні?

Схожі товари:

Вам може сподобатись: