Каркас туалетний НТ-04-011, Норма-Трейд купити на сайті orto-med.com.ua Купити  каркас в туалет для інвалідів, металевий манеж в туалет, каркас туалений інвалідів НТ-04-011 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Каркас туалетний НТ-04-011, Норма-Трейд купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Каркас туалетний, НТ-04-011, Норма-Трейд

Артикул: НТ-04-011

Ціна: 1004 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Каркас для туалету НТ-04-01 створений аби забезпечити максимальну зручність у ванній чи туалетній кімнаті. Виріб призначений для полегшення умов хворих при справлянні ними природних потреб.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Тип: Туалетне сидіння

Матеріал: Сталь

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Вага виробу: 4,1 кг

Особливості:

Каркас рекомендований до використання людям літнього віку, особам з травмами, порушенням функцій опорно-рухового апарату та нервової системи, а також людям, що проходять реабілітацію після операцій і різних захворювань.

Каркас в туалет створений українською медичною компанією Норма-Трейд, яка багато років займається розробкою та реалізацією обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Використовувати опорний виріб можна як в домашніх умовах, так і в спеціалізованих медичних та реабілітаційних закладах.

Встановлюється каркас в туалетній кімнаті і служить додатковою опорою при підйомі і посадці.

Опора виготовлена з алюмінієвої труби, захищеної антикорозійним покриттям. Виріб пофарбовано в білий колір порошковим методом з використанням епоксидно-поліефірної фарби.

Комплектуючі деталі виконані з високоякісного полімерного матеріалу.

Матеріали, з якого виготовлений манеж для туалету стійкі до ржавіння та подряпин.

Догляд та використання:

  • Конструкція проста у використанні. При встановленні каркасу для туалету немає потреби використовувати додаткові інструменти. Виріб не вимагає спеціальної установки.
  • Для довгої служби виробу, необхідно ретельно доглядати за ним та систематично перевіряти технічний стан манежу.
  • Доглядати за виробом просто. Достатньо  використовувати 2% водний розчин мийних засобів та дозволені дезінфекційні засоби зареєстровані в Державному реєстрі дезінфекційних засобів України.
  • Перед експлуатацією опорного металевого каркасу необхідно ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу, які йдуть в комплекті.

Додатково:

  • Виробник надає гарантію на товар за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації каркасу та збереження паспорту товару.
  • Витримує виріб навантаження до 100 кг.

Каркас туалетний НТ-04-011 стане розумним та надійним вирішенням проблеми, зробить рухи впевненішими, а гігієнічний процес - безпечнішим та зручнішим!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

949 грн.

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою НТ-05-003, Норма-Трейд

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Сидіння НТ-05-003 призначене для максимально комфортного та безпечного прийняття ванни.