Купити килимки з аплікатором Кузнєцова для розслабляючого масажу в магазині Orto-med.com.ua Купити килимки з аплікатором Кузнєцова для розслабляючого масажу в магазині Orto-med.com.ua Купити килимки з аплікатором Кузнєцова для розслабляючого масажу в магазині Orto-med.com.ua
Купити килимки з аплікатором Кузнєцова для розслабляючого масажу в магазині Orto-med.com.ua
Loading...

Килимок масажно-акупунктурний RELAX Mini 55х40 см, арт. MS-1251-2

Артикул: MS-1251-2

Ціна: 335 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Масажний килимок з пластиковими голками допоможе розслабити м'язи після важких фізичних навантажень. Аплікатор Кузнєцова RELAX Mini не використовується в лікувальних цілях, тільки в оздоровчих.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Виробник: Igora

Матеріал: HIPS Пластик, поролон, Тканина бязь

Розмір: 55х40

Особливості:

 
 
 
Fast traslate
 
Icon translate
 

Використовуйте аплікатор Кузнєцова по 15-30 хвилин в день, практики краще над усе робити перед сном, щоб зняти втому та больові відчуття накопичені за день. Килимок легкий та компактний, тому весною та літом сміливо можна проводити сеанси масажу на відкритому повітрі в найбільш комфортних та розслабляючих умовах.

Масажер Кузнєцова Igora RELAX виготовляється зі 100% бавовни та HIPS пластику, також на ньому розміщено 198 аплікаторів, які можуть охопити 4356 масажних точок. Виріб рекомендується використовувати, якщо:

  • ви маєте високий рівень напруженості на навантаження в тілі;
  • для зняття стресу та релаксу;
  • пришвидшить кровообіг, що покращить самопочуття та підвищить працездатність;
  • відчуваєте нестачу внутрішньої енергії.

Килимок Кузнєцова впливає на особливі точки розміщені в тілі людини знімаючи біль, напругу та покращуючи функціонування деяких внутрішніх органів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: