Купити портативний медичний аспіратор ASKIR C30, OSD (Італія) на сайті orto-med.com.ua Купити портативний медичний аспіратор ASKIR C30, OSD (Італія), високий, синьо-чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити портативний медичний аспіратор ASKIR C30, OSD (Італія) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Портативний медичний аспіратор ASKIR C30, OSD (Італія)

Артикул: RE-410250/01

Ціна: 29999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

ASKIR C30 – електричний блок всмоктування для аспірації рідин тіла, порожнини рота, носа і трахеї. Його функціональність і потужність дозволяє справлятися з усіма можливими видами фізіологічних мас, а також відсмоктувати рідини і гази з внутрішніх порожнин організму.Мобільний аспіратор (відсмоктувач), підходить для дорослих пацієнтів і дітей, використовується для професійного використання і забезпечує потік всмоктування до 40 літрів за хвилину.

Характеристики:

Вага виробу: 6,2 кг

Країна виробника: Італія

Виробник: OSD

Загальна висота: 99 см

Живлення: 230 В

Загальна ширина: 30 см

Загальна довжина: 32 см

Особливості:

  • До складу аспіратора входить дві ємкості по 2 літри, з системою перепускного клапана для рідини;
  • Для мольного переміщення пристрій має колеса з гальмівними фіксаторами;
  • Пристрій підходить для безперервної роботи без перегріву;
  • Основний блок оснащений вакуумметром (бар і кПа) і вакуумним регулятором;
  • Пристрій має антибактеріальний і гідрофобний фільтр (для одного пацієнта);
  • Максимальна сила всмоктування: -0.80 бар; -80кПфа; -600 мм рт. ст.;
  • Максимальний потік всмоктування (л/хв): -40;
  • Рівень шуму: 61.5 дБ;
  • Мотор має поршневий насос, який не потребує мастила і догляду;
  • У комплекті: шнур живлення, адаптер для підключення до мережі, педальний перемикач,  канюля  СН20, силіконові трубки довжиною 150 см + з’єднувач 10-11-12 мм.

Аспіратор – медичний апарат для відсмоктування біологічних рідин або сторонніх тіл з рани, порожнини. Вакуумний відсмоктувач використовується  в медичних закладах при терапевтичних процедурах та хірургічних операціях.  Електронний апарат забезпечує: звільнення дихальних шляхів, легень від мокротиння, слизу; очищення носової порожнини; переривання вагітності; очищення рани від гною; промивання шлунка; післяопераційне дренування. Існують моделі, які мають універсальні можливості. Вони дозволяють застосовувати прилад у різних умовах, навіть при наданні першої невідкладної допомоги у кареті швидкої допомоги. Перевагою великого пристрою – швидка аспірація рідин значних об’ємів, завдяки підвищеній потужності, яка сприяє забезпеченню високої швидкості нарощування вакууму.

Інтернет-магазин «Засоби реабілітації» представляє широкий асортимент електричних відсмоктувачів. Ціни залежать від його функціоналу, мобільності, розміру та виробнику. Купити аспіратор Ви можете з будь-якої точки України, за короткий термін. Всі товари вартістю понад 1000 гривень доставляється за рахунок компанії.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: