Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин) на сайті orto-med.com.ua
Купити Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний М 4,3 Ag (5 пластин)

Артикул: Аплікатор_Ляпко_пояс_Універс_М

Ціна: 545 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пояс універсальний М (крок голки 4,3 мм) (Складається з 5 пластин розмірами: 140 х 65 мм, 140 х 65 мм, 90 х 65 мм, 68 х 65 мм, 77 х 65 мм). Пластини пристрої розташовані на двох регульованих поясах, які дозволяють переміщати їх, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок

Характеристики:

Крок голки: 4,3 мм

Країна виробника: Україна

Кількість голок: 1485 шт.

Виробник: Ляпко

Особливості:

Пояс універсальний М (крок голки 4,3 мм) (Складається з 5 пластин розмірами: 140 х 65 мм, 140 х 65 мм, 90 х 65 мм, 68 х 65 мм, 77 х 65 мм). Пластини пристрої розташовані на двох регульованих поясах, які дозволяють переміщати їх, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок. А також впливати на будь-які ділянки обличчя: лобову область, область надбрівних дуг, очей, придаткових пазух носа, область рота, підборіддя, шиї, волосяної частини голови та області вух (Вплив на точки на вушних раковинах рефлекторно впливає на всі внутрішні органи і системи). Аплікаційний пояс застосовується в неврологіі, офтальмології, стоматології, оториноларингології, косметології, наркології (в комплексному лікуванні алкогольної, нікотинової та інших видів залежності), а також для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.


Про аплікатори:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких складаються з металів, що необхідні організму людини: міді, заліза, нікелю, цинку і срібла. Високій лікувально-оздоровчий ефект аплікаційних пристроїв Ляпко зумовлений їх вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними та імунологічними властивостями. В результаті чого, активізується діяльність нервової, серцево-судинної, опорно-рухової, травної та інших систем. Електричні іонні струми в шкірі виникають як на кінчиках багатошарових голок, так і між голками з різних металів. Струми супроводжуються мікроелектрофорезом (перенесенням) цих металів у внутрішнє середовище організму: в шкіру, міжклітинну рідину і т.д. Аплікатори Ляпко є тим засобом, який шляхом впливу на шкіру допомагає позбавити організм від надлишкової енергії, а у випадку її нестачі - насичує організм. У результаті правильного використання, аплікатор Ляпко приводить організм в збалансований стан, що відображається як на шкірі, так і на стані внутрішніх органів. 

Призначення:

  • Пристрої аплікаційні Ляпко використовуються для оздоровчого та профілактичного впливу на будь-які ділянки тіла (спина, живіт, кінцівки, область грудної клітини і т.д.).
  • Застосування плоских пристроїв аплікаційних - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших. Вони допомагають надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджають життєвою енергією на цілий день.
  • Валики рекомендується застосовувати для впливу на будь поверхні тіла, які складно задіяти плоским аплікатором Ляпко (області суглобів, шиї, обличчя і т. д.). Час впливу: 5-15 хв. до появи стійкої гіперемії (почервоніння) шкіри. Використання лицьового валика ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкіри.

Щоб дізнатися більше, перейдть за посиланням: Як користуватися аплікаторами Ляпко?

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

15 грн.

Методичні рекомендації до застосування аплікаційних пристроїв Ляпко (кольорові)

Методичні рекомендації до застосування аплікаційних пристроїв Ляпко (кольорові).